Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Вишиванки для хлопчиків

Ціна  449 - 1150 грн.

Вишиванка для хлопчика з льону – це той одяг, який має бути обов’язково в шафі кожного маленького українця! Гарна вишита сорочка – це одяг на свята і на важливі події у житті, на кожен день, у школу та на футбольний матч, коли син іде з татом підтримати збірну України. Зручні, з екологічного матеріалу, практичні, а головне сучасні та модні, вишиті сорочки для хлопчика в Києві та інших містах нашої країни користуються дуже широкою популярністю.

Чому варто купити вишиванку хлопчикові?

Вишиванка для хлопчика – це універсальний, зручний, практичний, стильний та модний одяг. Зупинимось на кожній із характеристик докладніше.

Вишиванки – універсальний одяг, вони підходять на кожен день, на свято, урочисті події. Купують сорочки вишиванки для хлопчиків в школу, адже вони ідеально поєднують в собі охайність, ошатність та комфорт. Шкільні вишиванки для хлопчиків носять кожного дня, на випускний чи свято 1 вересня. У прохолодну погоду їх можна доповнити як піджаком.

Вишиванка – дуже зручний одяг. Її вільний крій не сковує рухи і забезпечує їх максимальну свободу. Створена із легкої, екологічної, дихаючої тканини вона забезпечує комфорт для тіла.

Вишиті сорочки для хлопчиків – практичний одяг. Поєднуються вишиванки із джинсами, брюками, взуттям у діловому чи спортивному стилі.

І нарешті вишиванка – це модно! Це тренд, який займає важливе місце в українській моді і точно не вийде з неї найближчі роки.

Обираємо вишиту сорочку для хлопчика: на що звернути увагу?

При виборі дитячої сорочки вишиванки для хлопчиків, звертайте уваги на такі моменти:

  • Матеріал. Від нього в першу чергу залежить якість одягу та комфорт від його носіння. Ми пропонуємо вишиванки для хлопчика з льону – екологічної, натуральної, приємної на дотик і безпечної для здоров’я тканини. Власне, це традиційний матеріал для справжньої української вишитої сорочки – саме його використовували українці здавна;
  • Вік дитини. Сорочки вишиванки для підлітків хлопчиків і для найменших відрізняються за декором і фасоном, і, звісно, розмірами;
  • Довжина. Це може бути як довга сорочка вишиванка хлопчикові, так і коротка. Обидва фасони актуальні, і це скоріше питання індивідуальних уподобань;
  • Довжина рукава. Також може бути коротким чи довгим;
  • Колір і орнамент, декор. Наші майстри використовують традиційні символи української вишивки, але творчо їх переосмислюють, осучаснюють. Вишивка може розміщувати лише на комірі і рукавах, або мати більшу площу. Зазвичай у вишиванках для хлопчика, як і в моделях для чоловіків, орнамент лаконічний, він передає стриманий чоловічій характер.

На нашому сайті дуже зручний каталог. Кожна модель представлена на фото з різних ракурсів – ви одразу можете подивитись, як та чи інша сорочка виглядатиме на фігурі. Кожна модель представлена в усій розмірній сітці.

Вишиванка для хлопчика: інтернет-магазин «Фолк Мода» вразить вибором

Купити вишиванку для хлопчика за найкращими цінами ви можете в інтернет-магазині одягу в етностилі Фолк мода. Ми пропонуємо неймовірно великий вибір, і ви точно знайдете унікальну сорочку-вишиванку для хлопчика, у яку закохаєтесь з першого погляду. Замовляйте онлайн – а ми влаштуємо швидку доставку по всій Україні.