Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Вишиванки, сорочки

Ціна  1499 - 2990 грн.

Українська сорочка вишиванка для чоловіка – особлива річ. Це більше, ніж просто предмет одягу. Це частина культури нашого народу, оберіг, який раніше своїм чоловікам створювали роками головні жінки в їх житті – мама і дружина. Сьогодні українську вишиту сорочку можна купити в інтернет-магазині, і зробити це варто: хоча б одна вишиванка має бути в гардеробі кожного українця.

Сорочка вишиванка чоловіча: на футбол, ділові перемовини і до РАГЦу

Українські чоловічі сорочки вишиванки в першу чергу асоціюються зі святковим одягом для особливих подій. Так, дуже часто їх обирають для весілля. Є навіть парні комплекти для нареченої і нареченого, створені в спільному стилі.

У високу моду чоловічу вишиванку увів письменник Іван Франко. До того вона вважалась одягом народу, простих селян, а інтелігенція віддавала перевагу «імпортним» західним сюртукам і костюмам. Франко першим замість білої класичної сорочки почав одягати під піджак вишиванку – а оскільки він був тогочасним лідером думок, так стали робити інші. І виявилось, що у Франка був не лише письменницький талант, а хист до моди, адже тренд поєднання класичного костюму із вишитою сорочкою актуальний до сьогодні.

Разом з тим, вишиванка вже вийшла за межі святкового вбрання. Чоловіки одягають їх на футбольний стадіон, коли грає збірна України, рок-фестиваль, зустріч із друзями. А 18 травня, у День вишиванки, їх одягає кожен другий – українці дуже патріотична нація.

Українська вишиванка чоловіча – це цікавий феномен. Поєднуючи в собі комфорт і вишуканість, завжди із унікальним, особливим орнаментом, вона розфарбовує буденність у яскраві кольори.

Як обрати і купити вишиванку чоловічу?

При виборі чоловічої вишиванки дозвольте собі обирати серцем – відкрийте каталог із фото, перегляньте усі моделі і ви впізнаєте ту саму, яка торкнеться струн вашої душі. Але є певні цілком об’єктивні критерії, які варто враховувати:

  • Матеріал має бути якісним і натуральним. Ми використовуємо льон – традиційну тканину для створення українського національного одягу. Він екологічний, гіпоалергенний, створює оптимальні умови для терморегуляції і дихання шкіри. А ще лляні сорочки – це модно!
  • Душа вишитої сорочки – у її автентичному орнаменті. Символи, які використані у вишивці, не просто прикрашають її, але і є потужним оберегом. При виборі варто прочитати, про що говорить візерунок;
  • Вартість вишиванки часто залежить від обсягу вишитої частини. Лаконічні орнаменти на комірі і рукавах створюються за менший час, тому цілком зрозуміло, що коштувати така модель буде менше;
  • У тренді – однотонні вишиванки, в який колір тканини і вишивки однаковий. Наприклад, біла сорочка із білою вишивкою чи чорна на чорному;
  • Колір сорочки і вишивки може бути будь-яким. Червоне і чорне – це класика, але сучасність дозволяє обирати сині, блакитні, зелені, сірі кольори.

Усі моделі, представлені в каталозі, є у різних розмірах, тому ви не обмежені в своєму виборі. А якщо у вас є сумніви, як обрати свій розмір, зателефонуйте нашим менеджером за номерами, вказаними на сайті. Вони проконсультують, як правильно зробити заміри.

Де замовити модні сорочки вишиванки чоловічі в Україні?

Купити вишиванку чоловічу в інтернет-магазині «Фолк Мода» можуть українці із усіх куточків країни – ми прагнемо зробити національний одяг доступний кожному. Folk Moda – це найбільший асортимент якісних фабричних вишитих сорочок різного кольору, фасону, орнаменту, але з однією спільною рисою – вони сучасні та актуальні. Наша швидка доставка охоплює всі регіони країни – Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Запоріжжя тощо.