Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Для кухні

Ціна  50 - 1090 грн.
Рушники лляні кухонні – це вибір вимогливої господині. Льон має величезну кількість переваг як тканина для серветок для кухні, він чудово всотує воду, дуже міцний і довговічний, має антисептичні властивості. А рушники з льону з української вишивкою ще й виглядають просто неймовірно!

Рушники лляні кухонні: переваги

Кухня – особливе місце у кожній оселі. Тут має панувати затишок, тепло та ідеальний порядок. До оформлення кухні кожна українка ставиться з особливою дбайливістю, кожна річ, яка використовується, має бути практичною, зручною і естетичною. Лляні рушники для кухні – це саме те, що потрібно.

Льон – екологічна натуральна тканина, яка має багато переваг. Ключові – це:

  • зносостійкість, міцність, тривалий термін служби. Рушники із льону прослужать вам кілька років при тому, що ви будете їх використовувати кожного дня;
  • гігроскопічні властивості. Ця тканина чудово всотує воду і витиратиме поверхні насухо;
  • антисептичні властивості. Льон знищує бактерії на поверхнях, тому чудово підходить для наведення ладу на кухні;
  • естетичний зовнішній вигляд.

В якості декору використовується машинна вишивка, орнаменти створені на основі вікових народних традицій. Для функціональних рушників і аксесуарів для кухні зазвичай використовуються лаконічні візерунки в геометричному стилі по краях рушника, серветки.

Набір рушників лляних для кухні: подарунок для себе і для дорогих людей

Можна обрати набір рушників кухонних лляних. У такий комплект входять рушнички різного розміру, створені в єдиному стилі і в однаковому дизайні. Із ними ваша кухня буде виглядати дуже охайно, стильно. Для кожної задачі буде окремий рушник, як і має бути за правилами санітарної гігієни.

Купити набір рушників кухонних лляних з вишивкою можна для себе і для створення затишної атмосфери у своїй кухні. Або на подарунок на новосілля, весілля, день народження. Такий подарунок буде високо оцінений, кому б ви його не зробити – найближчий друзям, членам родини чи колегам.

На додаток до набору рушників для кухні ви можете у нас купити додаткові аксесуари для кухні – скатертини, серветки із льону, мішечки для зберігання сипучих продуктів харчування.

Де купити рушники з льону?

Найбільший асортимент рушників та інших аксесуарів для кухні із льону в Україні вам може запропонувати інтернет-магазин «Фолк Мода». Ми гарантуємо найвищу якість продукції, дуже демократичні ціни. Організуємо швидку доставку по всій території країни.