Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Шкатулки

Дерев'яна шкатулка – це дуже гарний елемент декору, який виконує функціональні та естетичні функції. Ви можете зберігати у ній свої прикраси, різні пам'ятні дрібниці. Вони завжди будуть у ідеальному порядку, під рукою. А головне, сама скринька з натурального дерева з Петриківським розписом сама по собі вже прикраса для вашої оселі.

Дерев'яна шкатулка для прикрас та сувенірів: гарний аксесуар для дорогих речей

Шкатулки з натурального дерева – це актуальний сьогодні сувенір із віковою історією. Їх створювали умільці ще з 17-18 століття, розписували яскравими фарбами та продавали на ярмарках. Такі скриньки дарували молодим дівчатам, коли вони створювали свої сім'ї, - молода господиня зберігала у них свої цінності, гроші та прикраси. Сьогодні такий аксесуар виконує ті самі функції.

Українські шкатулки розмальовані в національному стилі: декор для дому, подарунок та сувенір

У нашому каталозі ви знайдете аксесуари для сувенірів у найширшому асортименті, зокрема:

  • кругла шкатулка – найпопулярніша форма. Така скринька підійде для біжутерії і для косметики, для інших дрібниць, які зберігаються на столику або на полиці;
  • шкатулка прямокутної форми – займатиме менше місця, характеризується компактністю та комфортом;
  • шкатулка у формі серця - дуже незвичайна і красива, в ній ви можете зберігати свої найдорожчі речі.

Для їх створення використовується виключно натуральне дерево – екологічний, безпечний і довговічний матеріал. Він виглядає дорого та витончено, хоча за вартістю цілком доступний. У традиціях Петриківського розпису, їх забарвлюють у темний колір, зазвичай чорний. А зверху наносять унікальні орнаменти у яскравих кольорах – червоному, зеленому, помаранчевому, багряному, жовтому. У такій традиції розпису використовуються візерунки з квітів та багаторічних рослин, міфічні жар-птиці. Для розфарбовування використовуються виключно натуральні екологічні фарби, абсолютно безпечні для людини.

Де купити дерев'яну шкатулку?

В інтернет-магазині «Фолк Мода» ви знайдете дерев'яні скриньки з розписом в асортименті. У нас лише якісна продукція, створена з натуральних матеріалів та з авторськими орнаментами, створеними на основі багатовікових традицій. Ми гарантуємо демократичні ціни та організуємо швидку доставку до будь-якої точки України. Доставка займає всього 1-3 робочі дні. Також є особливі умови для оптових покупців – зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб дізнатися більше про них.