Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Магніти

Магніти з ручним розписом – це милі серцю дрібниці. Це із серії тих речей, якими не користуються, але дуже ними дорожать. Це пам'ятні речі, які зберігають емоції та спогади про теплі, яскраві та приємні моменти в нашому житті, про подорожі та зустрічі з цікавими людьми.

Дерев'яні магніти-обереги: сувенір на згадку, подарунок та стильний декор

Сувенір у перекладі з французької – «на згадку», і це повністю відбивають їх зміст. Магніти на холодильник купують у подорож та дарують друзям з інших країн. Вони відображають культуру та мотиви країни, яку представляють. В Україні це барвистий Петриківський розпис, який вважають навіть одним із чудес світу за його мистецькі переваги.

Folk Moda: магніти-обереги для дому в найширшому асортименті

У каталозі інтернет-магазину «Фолк Мода» можна придбати дерев'яні магніти собі на згадку або в подарунок своїм іноземним гостям. Ми пропонуємо максимально великий вибір продукції:

  • магніти у формі традиційних для України предметів побуту – дощечок для різання продуктів, глечиків, писанок. Вони прикрашені гарним розписом у стилі «Петриківка», дуже гарні та яскраві. Такі сувеніри вважаються оберегами;
  • магніти у формі тарілок із зображенням важливих для України символів, патріотичних мотивів. Наприклад, із тризубцем, нашим гербом, українським прапором. Такі сувеніри обирають іноземці на згадку про подорож до нашої країни, а українці обирають, щоб продемонструвати, що їм важливі їхні патріотичні почуття.

Всі магніти на холодильник, представлені в каталозі, виготовляються з натурального дерева, а для їхнього розпису використовуються природні та екологічні безпечні фарби. Вони дуже якісні, без жодної вади в орнаменті або основі для візерунка.

Бажаєте купити магніти за найкращими цінами?

Тоді звертайтесь до інтернет-магазину «Фолк Мода». У нас ви знайдете найбільший асортимент сувенірів та оберегів, найкрасивіші дерев'яні магніти із розписом в українському національному стилі. Ми гарантуємо екологічність продукції, доступні ціни та відмінний сервіс.

Наш магазин знаходиться у Харкові, але замовити магніти, сувеніри, аксесуари та одяг в українському національному стилі ви можете у будь-який регіон країни – у Київ, Вінницю, Львів, Одесу, Дніпро та інші області. Також зазначимо, що у нас дуже вигідні умови для партнерів та оптових покупців.