Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Сувеніри, обереги

Ціна  80 - 700 грн.

Українські народні сувеніри – це яскраві дрібнички, які наповнюють душу теплом і приємними спогадами про особливі моменти у житті. Яскраві, із строкатими візерунками, створені у народних техніках, українські національні символи викликають захоплення. Але головне навіть не їх зовнішній вигляд, а та могутня сила, якою вони володіють.

Писанка (ПК-01)

160.00 грн.

Писанка (ПК-03)

270.00 грн.

Свічник (СК-03)

240.00 грн.

Сувеніри в українському стилі – найкращі спогади про Україну та чудовий декор для дому

Звичайно, що найчастіше українські сувеніри купують на згадку про приємні моменти у житті. Адже навіть сама назва «сувенір» з французької перекладається як «спогад». Їх часто дарують друзям іноземцям чи купують після подорожі регіонами країни.

Також сувеніри в етнічному стилі купують в якості декору для будинку. Свічники, шкатулки, обереги, розписний посуд і писанки у народному стилі дуже яскраві, для їх декору використовуються сміливі поєднання червоних, жовтогарячих, зелених, багряних кольорів. Тому в інтер’єрі вони виглядають просто неперевершено.

Сувеніри України: інтернет-магазин «Фолк Мода» пропонує найбільший асортимент

Сувеніри в українському стилі своїми руками зробити дуже складно – майстри навчаються цьому роками. Але їх завжди можна купити! Зокрема, в нашому інтернет-магазині. В каталозі представлені:

  • обереги в асортименті;
  • магніти;
  • свічники;
  • шкатулки;
  • брелоки;
  • писанки;
  • розписні тарілки тощо.

Обереги – це особлива магія української культури. При їх створенні у кожну фігурки вкладається величезна сила людини, яка над нею працювала. Обереги відганяють від людини негаразди і притягують фортуну. Їх часто дарують на новосілля чи купують для свого будинку. Тут потрібно вивчати символіку. Наприклад, підкова притягує багатство, якщо повісити її краями верх (аби вона виглядала, як чаша) чи відганяє злих духів, коли висить краями до низу. Зернянка є символом доброго врожаю і добробуту, а віник вимітає із дому негативну енергію. Якщо у вас є складнощі із вибором, ви завжди можете звернутись до менеджерів нашого магазину і вони допоможуть дібрати сувеніри, які принесуть у ваш діб любов і злагоду.

Сувеніри українські купити із доставкою в «Фолк Мода»

Якщо вам потрібні найцікавіші сувеніри України, інтернет-магазин «Фолк Мода» - це найкращий вибір. В нашому каталозі – неймовірно багатий вибір оригінальних, якісних і дуже атмосферних сувенірів в етнічному і патріотичному стилі. Вони стануть чудовий подарунком, нагадуванням про приємні моменти, прикрасять вашу оселю. Folk Moda – це дуже демократичні ціни і швидка, як блискавка, доставка по всій Україні.