Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Що одягнути на парну фотосесію? Сучасні вишиванки

Фотографа обрали, локацію погодили. А що одягнути? Хочеться чогось особливого, не такого, як у всіх, і щоб образи були цілісними та доповнювали одне одного. Як щодо love story у вишиванках? Це дозволить відобразити спільні цінності й гармонію у парі. А ще зробить вашу фотосесію незвичайною і виділить її на фоні сотень інших. Погодьтеся, не так часто у стрічці соцмереж трапляються фото у вишиванках. Це привертає увагу і виглядає небанально. А уявіть, як на вас заглядатимуться перехожі! Вишиванки часто викликають позитивні емоції, тому не дивуйтеся компліментам від знайомих і навіть незнайомих людей.

Щоб почуватися вільно – одягніть вишиті футболки

Іноді люди з незвички почуваються некомфортно в сорочках чи сукнях, бо не так часто носять їх у повсякденному житті. Такий одяг може здаватися занадто офіційним або ж просто не відповідати настрою пари. А на фотосесії важливо почуватися максимально комфортно й невимушено. Хочете відійти від класики – замініть вишиті сорочки на футболки з вишивкою. Не змогли дібрати вишиванки, які відповідають настрою і стилю життя? Зупиніть свій вибір на вишитих футболках. У такому одязі вам буде комфортніше, а образ з етнічними акцентами буде цілісним та гармонійним.

Парні вишиванки

В усьому світі справжній бум на парний одяг. Навіть Джекі Чан не втримався!

Вишиванки для пари – ідеальний варіант, щоб створити сімейний образ. Орнаменти будуть доповнювати одне одного. Це символізує порозуміння в парі, де двоє – це частина цілого, що разом долають усі життєві труднощі. Наприклад, чоловіча вишиванка з орнаментом на комірці і грудях доповнить такий же візерунок на рукавах жінки.

Сучасні моделі вишиванок чудово пасуватимуть під джинси, а образ буде молодіжним та свіжим. Тож потім цей одяг можна використовувати і на свято, і на щодень. Вишиванка давно перестала бути музейним експонатом – це стильний предмет гардеробу, показник гарного смаку.

Вишита сорочка – для нього, для неї – вишита сукня

У різноманітнити парний образ для фотосесії і зробити його більш романтичним можна за допомогою різнотипного одягу. Чоловік – у сорочці, а жінка – у сукні. У нашому магазині підберете чоловічі вишиті сорочки та сучасні вишиті плаття в одній кольоровій гамі та з подібними орнаментами. Ще цікавіше виглядає, коли колір орнаменту на одній сорочці гармонує і перегукується з кольором сорочки партнера. Тоді ви ніби промовляєте своїм виглядом: так, ми різні, але в нас є те, що нас міцно пов’язує і дозволяє доповнювати одне одного.

До того ж у сукні партнерка виглядатиме вишуканою та жіночною. Залежно від ідеї фотосесії, можна дібрати вишиті плаття довгі чи короткі. Або взяти два для зміни образу.

Також можна підібрати яскраві образи з вишитими сукнями для дівчат та вишиванками для чоловіків - якщо ви запланували сімейну фотосесію всією родиною.

Переходьте за посиланням та обирайте свій фемелі лук для парної фотосесії, яку вам потім точно захочеться показати всьому світу.

Фолк Мода

31.01.2022