Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Про нас

Створенню торгової марки Фолк мода передувала ідея, замисел створити щось незвичайне, яке буде тісно пов’язане із Україною, з її історією та культурою. Тому вишиванка була вибрана саме як той елемент ідентифікації українців, що має свій літопис предків та глибинні народні традиції.

Магічною силою ця ідея відразу почала «обростати» цікавими людьми, які згодом стали основою нашої команди. Синергія колективної праці надихала на подальші кроки по реалізації задуму. Звичайно була і перша вишивальна машина, і перші швацькі машини, і перші успіхи та невдачі. Але саме головне, що Фолк мода, як бренд, завдяки команді однодумців віднайшла своє бачення вишиванки, та має своє неповторне обличчя. І підтвердженням того є десятки тисяч наших задоволених покупців та прихильників.

Важливим етапом у виготовленні вишиванки є ідея, творчий замисел, який у своїй основі має глибинну народну традицію вишивки. Вивчення історії українського костюму, переосмислення її та поєднання з сучасними тенденціями моди - є основою, що рухає подальший процес виробництва.

Унікальність наших вишиванок полягає у тому, що ми вдало поєднуємо автентичні взірці народної вишивки із сучасними технологіями виробництва. Наприклад, найкращі техніки ручної вишивки ми «перекладаємо» на технології (мову) машинної вишивки, а ручне оздоблення виробу нашими майстринями надає виробу своєрідної індивідуальності та неповторності.

При виготовленні наших виробів використовуємо переважно натуральні тканини: лляні та бавовняні. Екологічність матеріалів, які ми застосовуємо у виробництві, є одним із наших важливих пріоритетів. Льон, як традиційна культура для українців, є основою автентичної вишиванки, а його властивості для здоров’я людини важко переоцінити.

Фолк мода відома всюди, де є українці і не тільки. Вишиті сукні та сорочки нашого бренду носять і медійні особистості, і пересічні люди. Їх одягають на свято, на роботу, ділові зустрічі, прогулянки, побачення… Дарують близьким та відправляють у найдальші куточки світу, щоб передати частинку української душі. Щоб навіть далеко від дому вони могли пам’ятати та відчувати своє, рідне. І прекрасно, що ми маємо до цього безпосереднє відношення.

Фолк мода сьогодні:

  • це гармонійно підібрана команда однодумців для яких вишиванка – це важлива частина їх власного життя;
  • це велика мережа дистрибуції нашої продукції по всій Україні (більше 80 магазинів);
  • це десятки тисяч наших роздрібних покупців та прихильників нашого бренду (торгової марки);
  • це популярність у багатьох країнах світу таких, як Канада, США, Австралія, країни Європи та інші;
  • це новітні технології, де вміло та гармонійно поєднуються традиції декоративно-прикладного мистецтва минулого та сучасні тенденції моди;
  • це потужне виробництво, де використовується найсучасніше обладнання та екологічні технології виготовлення продукції;
  • це спонсорська та благодійна підтримка проектів розвитку української культури.

Команда Фолк моди завжди з вами! Створюємо найкраще для вас!