Оплата/доставка


Оплата

Оплата здійснюється зручним для Вас способом, серед яких:
- оплата будь-якою банківською карткою*;
- оплата при отриманні у відділенні Нової Пошти **.
* таким чином Ви економите кошти не сплачуючи комісію, яку бере Нова Пошта у разі вибору Вами оплати при отриманні товару. Оплата здійснюється системою безпечних онлайн платежів LiqPAY
** Ви оплачуєте вартість товару + вартість доставки за тарифами Нової Пошти + комісію, яку бере Нова Пошта для відправки нам суми (20 грн +2% від вартості товару)


Обробка

Після оформлення замовлення на нашому сайті (https://folkmoda.net) Ви отримуєте на електронну пошту повідомлення з підтвердженням та номером замовлення (якщо Ви не отримали таке повідомлення просимо для уточнення зв'язатися з нами).
Якщо при оформленні замовлення Ви вказали всі дані, необхідні для відправлення, замовлення буде автоматично підтверджено та відправлено без попереднього дзвінка Вам. Про відправлення Ви будете проінформовані листом на електронну пошту.
Якщо оформлено кілька замовлень – кожне замовлення буде відправлено окремо зі своїм номером відправлення (обєднання кількох замовлень в одне не здійснюється).


Відправлення

Відправлення замовлення здійснюється упродовж 2-3 робочих днів перевізником Нова Пошта (ми рекомендуємо).
Для замовлень, сума яких перевищує 1500 грн., доставка до вказаного Вами відділення Нової Пошти (тільки по Україні) безкоштовна. Для всіх інших замовлень рахується за тарифами перевізника (залежить від фактичної та обємної ваги відправлення) і здійснюється за рахунок покупця.
Адресна доставка можлива курєром Нової пошти тільки після повної оплати за товар і доставку (для уточнення зв'яжіться з нами).
Ваше замовлення безкоштовно зберігається у відділенні Нової Пошти 4 робочі дні (враховуючи день прибуття). На 5-ий робочий день воно автоматично повертається відправнику.


Доставка за кордон

Будь-яку продукцію від ТМ "Фолк Мода" ми відправляємо за кордон ("Укрпоштою"). Вартість доставки за кордон не врахована в ціну товару. Вартість доставки уточняйте в операторів або пишіть на електронну адресу:
+38 097 296 73 92
+38 063 311 58 82
info@folkmoda.net