komandda.com — це компанія експертів у сфері виробництва контенту, відео та дизайну для Інтернету.  Існують вони вже майже сім років та, за їхніми словами, роблять все можливе, щоб позитивно впливати на Інтернет-спільноту людей, які цікавляться технологіями, фото, та автомобілями.

komandda об'єднує чотири сайти:

1. keddr.com — тут креативно пишуть про ІТ, публікують власні відеоогляди найкращих новинок у світі гаджетів.

2. kaddr.com — це ресурс, сфокусований на фото- та відео тематиці. Тут ви знайдете багато корисного: майстер-класи про те, як редагувати фото, як зробити гарний портрет,  чи, наприклад, яку техніку обрати та як зробити ваші знімки неймовірними.

3. zaddrot.com — ресурс для справжніх геймерів та тих, хто любить комп'ютерні ігри. Тут і стріми, і огляди нових ігор, інтерв'ю з відомими представниками кіберспорту, а також відео про новинки у сфері ігрових гаджетів. 

4. veddro.com — цікаво розповідають про новітні авто, іх модифікації та можливості. Тут ви знайдете багато цікавого про автомобільні подорожі Україною та за її межами.

 

"Знайомство з "Фолк Модою" почалося з особистого досвіду і нам дуже сподобалися їхні ідеї та якість одягу. Тому, відтепер "Фолк Мода" — наш офіційний партнер та виробник корпоративного одягу. Саме тут ми змогли реалізувати наші логотипи у дійсно стильних та гарних речах" — розповіли засновники komandda.com.

Уведомить о понижении цены
Замовити дзвінок

Будь ласка, напишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з Угодою користувача і Політикою конфіденційності