Календар “Воїн” розповідає і демонструє, як виглядали люди, що упродовж всієї історії, від ранніх віків і до сьогодні, захищали нашу землю: воїни Київської Русі, лицарі Середньовіччя, Запорозькі козаки, бійці УПА, армії УНР, УГА, Січові Стрільці та багато інших.

Авторами проекту є етнофотограф Анна Сенік (Ładna Kobieta) та історик Микола Балабан. За словами авторів, вони щиро прагнули передати зв’язок “і мертвих, і живих і ненароджених”, показати українців нацією воїнів, загартованих багатовіковою боротьбою за рідну землю.

Календар виданий українським виробником “Фолк Мода”. Знаний бренд патріотичного одягу, що всіляко підтримує та популяризує все українське, вирішив видати календар, який, на думку виробників, достойний прикрашати оселю кожного українця.

Всі образи на фото є історичною реконструкцією, і лише портрет бійця АТО зроблений на фронті, у зоні проведення бойових дій. Бо по-справжньому зрозуміти спадкоємність української військової традиції можна лише в часі нової визвольної війни, саме такої, що нині відбувається на сході країни.

Сподіваємося, що цей календар стане для Вас доброю пам'яткою,

і допоможе більше дізнатися про історію військових формувань в Україні.

Уведомить о понижении цены
Замовити дзвінок

Будь ласка, напишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.

Реєстрація

Реєструючись, ви погоджуєтеся з Угодою користувача і Політикою конфіденційності