Оплата

Оплата здійснюється будь-яким зручним для Вас способом, серед яких:

- оплата будь-якою банківською карткою*;

- оплата при отриманні у відділенні Нової Пошти (20 грн +2% від вартості товару**);

- оплата кур'єру Нової Пошти (у випадку адресної доставки) (20 грн +2% від вартості товару + вартість доставки по місту по тарифах Нової Пошти);

 

* таким чином Ви економите кошти не сплачуючи комісію, яку бере Нова Пошта у разі вибору Вами оплати при отриманні товару. Оплата здійснюється системою безпечних онлайн платежів LiqPAY

** при оплаті після отримання товару у відділенні Нової Пошти Ви оплачуєте вартість товару 40 грн + 2% вартості товару (це комісія, яку бере Нова Пошта для відправки нам суми).

 

Відправлення

Відправлення здійснюється упродовж 1-5 робочих днів. Доставлення продукції відбувається Новою Поштою (ми рекомендуємо). Вартість доставлення залежить від обсягу товару (а саме від ваги та об'єму замовлення - для уточнення зв'яжіться з нами) і здійснюється за рахунок покупця. 

Зазвичай, вартість замовлення (до 7 футболок) до вказаного Вами відділення Нової Пошти становить 45 грн. 

Безкоштовна доставка до вказаного Вами відділення Нової Пошти - якщо сума замовлення перевищує 1000 грн.

 

Ваше замовлення буде знаходитися у відділенні Нової Пошти 4 дні (безкоштовно). На 5-ий день замовлення буде утилізовано.

 

Доставлення за кордон

Будь-яку продукцію від "Фолк Моди" ми відправляємо за кордон ("Укрпоштою"). Вартість доставлення за кордон не врахована в ціну товару. Вартість доставки уточняйте в операторів або пишіть на електронну адресу:

+38 097 296 73 92

+38 063 311 58 82

info@folkmoda.net

Уведомить о понижении цены
Замовити дзвінок

Будь ласка, напишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.

Registration

By creating an account, you agree to the Terms of Use and Privacy Policy.