Куди поїхати навесні в Україні?


Весна – це чудова пора для подорожей та активного відпочинку. І коли більшість обирають напрямки в Європу та Азію, ми ж обираємо дослідження природних багатств нашої країни.

Пропонуємо вам 6 ідей для весняного відпочинку:


Весна – це чудова пора для подорожей та активного відпочинку. І коли більшість обирають напрямки в Європу та Азію, ми ж обираємо дослідження природних багатств нашої країни.

Пропонуємо вам 6 ідей для весняного відпочинку:

1. Тюльпановий рай – дендропарк у Кропивницькому
Для чого їхати в Голландію, якщо у нас можна побачити тюльпанові поля.
Наприкінці квітня на початку травня у дендропарку в Кропивницькому (раніше Кіровоград) прокидається справжній тюльпановий рай.

Ви будете вражені ніжними барвами квітів та красою парку.

Якщо ця поїздка буде сімейного типу, то, повірте, що ви знайдете чим зайняти ваших дітей, так як там для малечі є безліч розваг та атракціонів. І обовязково зайдіть у кафе, яке розташоване на території парку. Повірте, що ви не пошкодуєте.

2. Долина нарцисів

 

Якщо перші травнені дні ви вирішили провести у Закарпатті, то не забудьте завітати у місто Хуст (знаходиться в урочиці Кіреші).

Бо саме тут у Карпатському біосферному заповіднику ви знайдете одну із найчарівніших місцин – Долину нарцисів. Долина унікальна тим, що вона одна з найбільших у світі (!).

А ще загляньте у центрі міста руїни Хустського замку. За легендою: він належав предкам графа Дракули.


3Дністровський каньйон


       
Одне із найбільших чудес України – Дністровський каньйон, якому вдалось об’єднати навколо себе Чернівецьку, Івано-Франківську, Вінницьку (часто люблять не вносити до даного переліку), Хмельницьку, Тернопільську області.
Із архіву: тутешнім скелям 350-400 млн. років.

Перше, що вам припаде у вічі – це численність водоспадів (із досвіду вам поділимось: каскад поблизу Хмелеви Подільської та Джуринський водоспад -  це щось неймовірне).

Окрім водоспадів, ви відпочинете у лісовій прохолоді, насолоджуватиметесь водою із цілющих джерел. До того ж весна заквітчує схили рано й рясно: ясенець, горицвіт, сон-трава, ковила, первоцвіт, мигдаль милують око кожного, хто наважиться на кілька весняних днів зануритися у чарівний світ Дністровського каньйону.


4. Оптимістична печера
                             Поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області знаходиться Оптимістична печера.
Це гіпсова печера, геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення в Україні, а ще вона занесена до Книги рекордів Гінесса як найдовша в світі гіпсова печера, найдовша печера Євразії та друга (після Флінт-Рідж-Мамонтової у США) за довжиною серед печер світу.

Це складний за будовою лабіринт гротів, галерей та ходів, що мають різну форму та розміри. У верхній частині 20-метрового пласту гіпс має темно-бурий колір, у нижній – жовтувато-сірий. Освітлення, яке повсюди розташоване в кам’яниці додає їй магічного вигляду, зачарує навіть вибагливих мандрівників.


5. Цвітіння сакури в УжгородіУ другій половині квітня в столиці Закарпаття очікується пік цвітіння сакури. У ці дні традиційно проходить міське свято «Сакура-Фест 2019».
 
Відвідавши Ужгород в кінці квітня, ви застанете цвітіння неймовірно красивих японських вишень. У ці дні засаджені сакурами вулиці Довженка і Ракоці, а також прилегла до набережної площа Пушкіна, яку іноді називають Сакурова алеєю, перетворюються в фантастичний райський сад.

Запевняємо, що період цвітіння сакури – надзвичайно хвилююче видовище. І ви повинні бути присутні під час цього природнього дива.
 
6. Фестиваль повітряних куль в Камянець –Подільському


Під час цього фестивалю блакитне небо Кам'янця-Подільського стає різнобарвним. Цього року 17–19 травня у вас буде прекрасна можливість не тільки побачити фестиваль повітроплавання, а й самому політати на повітряній кулі. Якщо ви хочете побачити Кам'янець з висоти пташиного польоту, насолодитися величчю фортеці, відчути дух Середньовіччя, то ви точно повинні сюди потрапитиОкрім цього, 18 травня святкується День міста, а значить ви додатково побачите різноманітні заходи приурочені святу та море сюрпризів вам гарантовані. Це місто просто чудове! Переконайтеся самі!

 
7. Вінницькі фонтати


Чому варто сюди приїхати?

Бо у місті знайдеться український фонтан, який можна порівняти лише зі знаменитим фонтаном у Дубаї. Він являє собою неповторне, яскраве, урочисте  творіння, що поєднує в собі буйство людської фантазії та технічних можливостей сучасності.

Розташований на березі Південного Бугу поруч з набережною. Він розкидає свої струмені до 60 метрів вгору й має довжину близько 140 метрів. Біля фонтану відбуваються справжні вистави й концерти під відкритим небом. Він оснащений лазерною системою, яка транс­лює на водній поверхні різні зображення й навіть відеокліпи. У вечірній час усе перетворюється на справжній водяний театр, що поєднує світлове, музичне й водне шоу з використанням мелодій відомих композиторів сучасності та класики.

Де знайти? 

Набережна Південного Бугу – вулиця Кармелюка. Фонтан працює на вихідних з 12:00, у будні – з 14:00 до 22:00 - 23:00. Вечірні шоу-вистави розпочинаються о 21:30 і тривають півгодини.

Період роботи: функціонує лише у теплі пори року – з квітня по жовтень


Джерело 4artblog

Корисна інформація Фолк Мода

 


  • Куди поїхати навесні в Україні?