Етно-одяг для всієї сім'ї у Фолк Мода

Кожна нація має свій національний костюм, який є важливим елементом культурної ідентичності. Він же допомагає сучасній людині відчувати зв'язок зі своїм корінням. Так, до прикладу, в Індійській культурі церемонія весілля не обходиться без червоного сарі на нареченій та яскравого тюрбана для нареченого. Ісландія виділяється тим, що під час свят молоді дівчата та жінки одягають прикраси та сукні, які ще приналежили їх прабабусям. А візиткою нашої культури є вишиванки.

 

 

І з роками українська вишивка не втрачає своєї популярності.  Щоразу вона удосконалюється, видозмінюється під тенденціями моди та продовжує надихати сучасників не лише в Україні, але й за кордоном. Так, знані дизайнери одягу використовують автентичні українські візерунки у модних колекціях, підкреслюючи незрівнянність культури та багатство нашої землі.

Створюючи одяг, виконаний в етнічному стилі, ми у «Фолк Мода» показуємо, що кожна людина, яка обирає барвисту вишиванку, вишиту сукню, футболку із української символікою, світшоти з патріотичними принтами стверджує своїм виглядом: «Я обираю національний одяг, бо я люблю свою країну, її природу та ціную свободу, здобуту нашими предками».


Кожного нового сезону наш інтернет-магазин вишитого й патріотичного одягу наповнюється креативом та естетикою. Дизайнери старанно працюють над тим, щоби вишитий виріб дивував й надихав. Адже це ключова візія «Фолк Моди»:

*Збагачувати духовно;

*Нести естетичну красу;

*Розвивати етнічну культуру.


В етнічному одязі відтворено культурні елементи від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня України. Дизайнери віднаходять маловідомі орнаменти, модернізують їх під тенденції моди актуальних у поточному сезоні (тут застосовують або вишивку хрестиком, або вишивку гладдю), відтворюють на якісній тканині (льон, бавовна, сорочковий льон), яка максимально комфортна і приємна до тіла.

Виробники пропонують традиційні моделі національного одягу, які легко вписуються у сучасний гардероб, поєднуються з джинсами, модним взуттям та офісним дрес-кодом.

Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо вам зорієнтуватися у нашому широкому асортименті.

Автор Фолк Мода
Редакція 4artblog

  • Етно-одяг для всієї сім'ї у Фолк Мода