«Фолк Мода» та Олександра Лобода збирають гроші на операцію

Від семи років Юра Штрикуль з Полтави грав у футбольній команді спеціальної школи для глухих дітей. Любов до цієї гри привив хлопчику тренер, який теж має ваду слуху. Проте хвороба стала на заваді досягнення життєвих цілей.Знайомтесь – це Юрко Штрикуль. Йому 14 років і у нього рак крові. 

З чого все почалось?

Від семи років Юра Штрикуль з Полтави грав у футбольній команді спеціальної школи для глухих дітей. Любов до цієї гри привив хлопчику тренер, який теж має ваду слуху. Проте хвороба стала на заваді досягнення життєвих цілей.

У 2016-му році Юрко захворів на гострий лейкоз (рак крові). Та попри тривале важке лікування (хіміотерапія), він не полишив прагнення стати класним футболістом.

Дякуючи  проекту "Здійснити мрію" та  телеведучій програми «ПроФутбол» Олександрі Лобода – він зустрівся з українськими футболістами, побував на тренуванні "динамівців" та побачився із футболістом своєї мрії – Кріштіану Роналду.

Однак, у 2018-ому у Юрка стався рецидив.

Лікарі повідомили, що цього разу без пересадки кісткового мозку не обійтися! 

Хлопець потребує 150 тис. євро. Дитяча лікарня «Бамбіно Джезу» в Римі готова прийняти Юрка. Однак для цього необхідна передоплата у розмірі 50 тис. євро.

«Фолк Мода» разом із Олександрою Лободою долучились до збирання 50 тис. євро.
У нашому інтернет-магазині «Фолк Мода» у розділі "Футбольна фан-продукція"  від 30 серпня до 12 вересня стартує розпродаж усього футбольного одягу. Виручені кошти передаємо до Всеукраїнського благодійного фонду "Крона" на лікування хлопчика.

  •  «Фолк Мода» та Олександра Лобода збирають гроші на операцію