Одна жіноча вишиванка – три весняних образи


Ми живемо в час, коли вишиванка із виробу, який носять лише у святкові дні, перетворилась у трендовий одяг, який використовують як елемент буденного або ж вихідного луку.
Звучить, мабуть, незвично. Однак, насправді, вдале поєднання вишитої сорочки із додатковими виробами – створюють стильний образ.
Слідкуючи за модними тенденціями весни-2019, ми підготували три ідеї для весняних образів, використовуючи лиш одну жіночу вишиванку.


1.  # Для офісу
Ви вже втомились від білих сорочок, темних гольфів та светрів? І всього лиш бажаєте внести легкий подих весни у ваш робочий стиль? Ось саме тут слід витягати із вашого гардеробу – вишиванку. Яскраві кольори візерунків, приємна тканина та радісні моменти, які зберегла у собі сорочка, перетворять ваш робочий день у сонячну і теплу весну.

Рекомендуємо: жіночу вишиванку поєднати із класичними (не лише чорними) штанами, добавити черевики/чоботи, додати світле пальто із весняним шарфом.


2.     # Для весняних прогулянок

                          
Весняна пора прекрасна тим, що в цей період дні стають довшими й теплішими, настрій покращується, а бажання щось створювати, змінювати чи починати – вирує у думках кожного.
Весна впливає на усіх, змінюючи наш зовнішній вигляд через різні експерименти.
От, до прикладу, ваш звичний лук на прогулянку можна перетворити у незвичний змінивши лиш один елемент – верхній одяг.
Джинси разом із вишиванкою, модними кросівками та шкіряною  курткою – виглядають доволі «смачно» і модно. В добавок до цього додайте рюкзак/бананку і ви готові до нових весняних пригод.
 
3.     # На зустріч із друзями


          
Легкість повинна бути у всьому: у стосунках із найріднішими людьми, у робочих моментах та у власній голові.
Легкість повинна проявлятись у вашому образі.
Пропонуємо вам легкий весняний образ, який увібрав усе багатство  весняних днів: оранжева спідниця-міді, підібрана під колористику вишиванки, пальто, жіноча сумка і хороший настрій.
І відтепер кожна зустріч із друзями проходитиме із нотками весни.


Експериментуйте та не бійтесь змінюватись!