Мужні, талановиті й красиві:

українки, які заслуговують визнання

Міжнародний жіночий день – свято, яке щорічно відзначається ООН, як день боротьби за права жінок і мир. Хтось вважає його всеукраїнським святом, хтось радянським, а хтось зовсім його не святкує. Проте, не всі знають його передумови виникнення та й взагалі, хто його започаткував.

Святкувати міжнародний жіночий день запропонувала німкеня Клара Цеткін, як день солідарності жінок у боротьбі за політичні, економічні і соціальні права. Спочатку точної дати святкування обрати не змогли та відзначали Міжнародний жіночий день у різні дні березня та навіть у травні. Вперше Міжнародний жіночий день відзначили 19 березня 1911 року. Лише через кілька років це свято розпочали відзначати у звичний для нас день – 8 березня.  Сьогодні жіноче свято визнане у 40 країнах світу.

Вважаємо, що цей день є ще однією можливістю подякувати нашим українським жінкам та відзначити тих, які славляться не лише в нашій країні, але й в усьому світі.

Українки знані, як найкрасивіші жінки, як ті, що сильні духом, сміливі і талановиті у найрізноманітніших галузях.

Видатною українською письменницею-шістдесятницею, лауреатом Шевченківської премії, Премії Антоновичів, Петрарки є Ліна Костенко. Це – жінка, чиї творчі надбання важко оцінити. Автор всім знаного роману у вірах “Маруся Чурай”, поеми “Берестечко”, роману “Записки українського самашедшого”.

Ніна Матвієнко, яку називають "співочим символом України", є народною артисткою, Героєм України. Народні пісні у її виконанні звучать неймовірно та набувають нового, сучасного ладу.

Надія Савченко – та, зі сміливістю та мужністю якої, зрівняється не кожен чоловік. Українська льотчиця, що перебувала у полоні та звинувачена у вбивстві двох російських журналістів. Вона брала участь в бойових діях під Луганськом, де, йдучи за пораненами, потрапила у полон.

Марина Порошенко – дружина чинного Президента України, лікар-кардіолог, кандидат медичних наук. Жінка займається благодійністю та визнана однією з найвпливовіших жінок України.

Українською “золотою рибкою”, володаркою 5 олімпійських медалей, серед яких 4 золоті, є Яна Клочкова. Вона плаває краще за всіх у світі і завжди повертається із змагань з призовими місцями.

Варто згадати Роксолану Богутську – дизайнера, знаного завдяки українському вбранні. Неймовірне поєднання модних тенденцій та етно-мотивів робить її роботи унікальними. Роксолана є першим українським дизайнером, ім'я якого було включено в рейтинги авторитетних європейських фешн-ЗМІ.

Цінуйте українських жінок, любіть їх та пам’ятайте імена тих, які варті уваги кожного.

 

 

 

18 липня 2016 р.
Юля Козлик
Відгуки
  Залишити відгук
  Уведомить о понижении цены
  Замовити дзвінок

  Будь ласка, напишіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо.

  Реєстрація

  Реєструючись, ви погоджуєтеся з Угодою користувача і Політикою конфіденційності