Як одягнути дитину на останній дзвінок?


Підготовка дітей до останнього дзвоника, першого вересня чи будь-якого урочистого свята – це доволі клопітка справа для молодих батьків. А враховуючи завантаженість на роботі, виконання справ по господарству та чимало інших занять… створення дитячого святкового образу перетворюється у справжній марафон із випробуваннями.


Саме тому у нашому інтернет-магазині зародилась ідея створити розділ «Дитячий одяг», у якому батьки можуть при мінімальній затраті часу підібрати і створити святковий лук для малечі.
Серед дитячого асортименту запропоновано чимало вишиванок, вишитих суконь та футболок  як для хлопчиків, так і для дівчат. Кожен виріб створений із максимально комфортної тканини: льон або бавовна залежно від типу одягу. В основі покладені вишиті орнаменти, які запозичені із різних культурних країв України і видозмінені дизайнерами «Фолк Мода» під модні тенденції сьогодення.

Кожна дитяча модель на сайті, як і доросла, має детальний опис: тут йдеться про склад, особливості виробу, а також перераховані поради щодо догляду і прання. Окремо подана схема і таблиця із замірами (див. на фото).

Важливо знати!
Етно-одяг від  «Фолк Мода» часто різниться від розмірів виробів, які носять ваші діти або ж ви самі. Тому важливо використовувати нашу таблицю, як орієнтир у розмірах, під час купівлі вишиванки.
А якщо вишиванка не підійшла для дитини?
Ми розуміємо, що купувати вишиванки для вашої дитини в інтернет-магазині значно важче, аніж у будь-якому фізичному, де ви можете доторкнутись до виробу, поміряти. Тому у нас діє пропозиція повернення вишиванки або ж обмін на більший/менший розмір!
Цінуйте ваш час, а ми потурбуємось, щоби ваша малеча мала неповторний святковий образ!