5 подарунків на Новий Рік

 

 Новий рік – це ще одна нагода порадувати ваших близьких приємними несподіванками.

 Пропонуємо 5 ідей для створення хюжного подарунка у новорічну ніч.


1. Різдвяний светр або світшот


  Різдвяний одяг, який розбавлений веселими принтами (в’язаною вишивкою), увібрав у собі атмосферу Різдва – зігріватиме у найпрохолодніші дні та даруватиме радість кожному.


2. Вишиванки


 

  Погодьтесь, що вишиванок багато не буває. Особливо, коли вони створені у цікавих дизайнах та подані в яскравих кольорах.

  Навіть, якщо у людини, якій ви вирішили подарувати вишиванку вже є одна, ви завжди зможете поповнити її гардероб цікавою новинкою: оригінальною вишитою сорочкою на короткий рукав, або ж футболкою чи розкішною вишитою сукнею.

 
3. Шкарпетки 

 

  Яскраві шкарпетки, які створені аби піднімати вам настрій та зігрівати у зимові дні. І ми, справді, не жартуємо, адже самі перевірили незвичну силу виробів.

  Тож, якщо серед ваших близьких є люди, які люблять експериментувати, носити яскравий одяг та не бояться перемін – цей подарунок стане чудовим сюрпризом для них.
 

4. Вязані шапки


 

  Погодьтесь, що у зимову прохолоду не можливо обійтись без теплої шапки. Тож ми подбали про це і підготували серію яскравих шапок для нього та для неї  із чудовими різдвяними вишивками.
 

5. Сертифікат

 

  Бувають такі моменти, що ви хочете порадувати приємністю, однак не до кінця впевнені чи сподобається цей подарунок людині? У такі ситуації вам допоможе – ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ.

 Перевага його у тому, що невеличка пластикова картка, виконана в українському стилі, містить у собі певну суму грошей  (200 грн., 350 грн., 500 грн. або 1000 грн. ) та потрібну для оформлення замовлення інформацію.

 Ви даруєте її людині і вона сама обирає річ, яка їй найбільше імпонує.