4 ідеї для відпочинку восени


Осіння пора і, правду, неймовірна та загадкова. З однієї сторони її не можливо не любити через жовто-червоні кольори, а з іншої – похмурі ранки, прохолодні вечори часто навіюють смуток та журбу.

Та незважаючи на це, осінь – це ще одна пора, коли ви можете вирватись за межі дому та побачити неймовірну красу та багатство української землі.

Фолк Мода пропонує вам 4 цікавих ідей для відпочинку восени.

1. Скелі Довбуша – кам'яне серце Прикарпаття


Де?

Івано-Франківська область, Болехівський район, село Бубнище.
Поради бувалого мандрівника:
Добратись до скель Довбуша можна різними шляхами: зі сходу – через Болехів і Тисів, або із північного-заходу – через Нижнє Синьовидне, села Тишівницю і Труханів.
Обов’язково беріть із собою зручне взуття.
Особливості місця:
За часів австрійського панування скелі Довбуша стали відпочинково-туристичною зоною.Такого висновку дослідники дійшли, проаналізувавши написи на скелях та зображення на старих листівках. Чимало знаменнихх імен пов'язані з історією заповідника: Романа Шухевича, Степан Бандера.
Не менш популярні скелі Довбуша і серед сучасної активної молоді. Особливо їх люблять ті, хто займається скелелазінням. Навіть міжнародні змагання із цього виду спорту проводять тут. На скелях прокладено понад сто маршрутів різного рівня складності.
Інфраструктура довкола заповідника досить розвинена. Поїсти і відпочити туристам пропонують гостинні колиби. А любителі пожити у наметі можна зупинитись на місці централізованої стоянки, яка спеціально для цього обладнана.

2. Біле золото Карпат – місто Рахів


Де?

Закарпатська область, місто Рахів.
Особливості міста:
Біле золото Карпат або просто місто Рахів - одне із найбажаніших туристичних місць.
Чому? Неймовірної краси пейзажі, цілюще повітря та унікальні природні об'єкти – саме те, що потребуєте в осінню пору.
Рахів особливий ще тим восени, що кожен має можливість посмакувати бринзою та відвідати знаменитий фестиваль «Гуцульська бриндзя», (проводиться у першу неділю вересня), який приурочений пастухам, що повертаються з полонин.

3. Озеро Синевир – українське «морське око»

Де?

Озеро знаходиться в Національному природному парку «Синевир».
Особливість території:
Синевир  прекрасний у будь-яку пору. І щоразу споглядаючи на нього, ви не перестає зачаровуватись дзеркальною чистотою озера.
Перлина Карпатських гір глибиною 22 метри, оповита чудними легендами, заманює до себе погляди туристів.
Тому не пропустіть чудової можливості  побачити на поверхні «морського ока» відображення яскравих фарб осіннього лісу!

4. Тунель кохання у Клевані


Де?

Селище Клевань, Рівненська область.
Особливість місцевості:
Тунель Кохання  – зелений тунель у лісовому масиві, утворений через рух потягу до/від деревообробного заводу в Оржеві. На своєму шляху через ліс потяг збиває гілки дерев, кущів. Внаслідок цього утворився щільний коридор точної арочної форми. Тож це аж ніяк не є дивом природи.
Ботанічний феномен – «живий» тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Сплітаючись між собою гілками і листям, вони виглядають наче тунель точної арочної форми.
Кажуть, арка має символічне значення. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути. А колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов’язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання. І справді, важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки. Тут все здається якимось чарівним.