10 маловідомих українських страв


Ми завжди турбуємось, щоби страви на Різдво були смачними. Тому у меню використовуємо традиційні: борщ, вареники, голубці та холодець. Та часто забуваємо, що наша українська кухня значно багатша та різноманітніша.

Пропонуємо Вам 10 маловідомих страв нашої національної кухні.

 
Страва №1

ГОМБОВЦІ


Гомбовці – це парові булочки-кульки із дріжджового тіста, які нагадують традиційні китайські булочки.
Спосіб приготування доволі простий:
Всередину тіста додають різні начинки із ягід, фруктів чи просто заправляють тісто прянощами. Після приготування кульки обвалюють у крихтах підсмажених сухарів із цукром.


Страва №2

РОСІВНИЦЯ

Доволі оригінальна страва, яку можна віднести до високої кухні.
Основними компонентами є квашена капуста та кукурудзяне борошно. Більш насиченішою страва виходить на відварі з буженини, за її відсутністю росівницю можна змащувати салом чи олією. Зварена в лушпинні картопля, подається до росівниці окремо та чудово доповнює її оригінальний смак.

 
Страва №3

КНИШІ

Округлі пиріжки із листкового тіста, в середині яких досить багато начинки, яка може бути найрізноманітнішою: будь-які каші, картопляне пюре, овочі, сири та зелень. Такий смаколик був доповненням до супів або страв із м’яса. Також існував солодкий варіант страви, з фруктами, ягодами та домашнім сиром.

 
Страва №4

КОЦЮРБА

Страва, яка поєднує картопляне пюре та галушки часто подається у двох варіантах:
Варіант #1
Маленькі галушки з тіста, картопля, шкварки і часник перемішуються у макітрі і все це разом подається у тій же посудині.
Варіант #2
Не товкти картоплю і подавати її грубими шматочками.


Страва №5

МЕЖИВО


Часто цю страву уподібнюють із овочевою ікрою чи рагу. 
Головними інгрідієнтами є цибуля, морква, буряк, кабачки, баклажани, помідори, а поціновувачи гарбуза додають ще і його.
Смакує страва як у гарячому, так і в холодному вигляді.

 
Страва №6

ТОКАН

Страва, яка прийшла із румунської кухні, і яка стала поширеною на теренах західної України.
Чомусь токан часто уподібнюють із мамалигою, та, насправді, це геть різні страви. Адже основним інгрідієнтом є свинина до якої, як гарнір, подається кукурудзяна каша.

 
Страва №7

ГУСЛЯНКА

Цей здоровий та поживний кисломолочний продукт можна вживати як самостійно, так і додавати в круп’яні  чи картопляні страви. Готують його зі свіжого молока в глиняному або дерев’яному посуді, вимащеному кислою сметаною. Технологічні тонкощі доведення гуслянки до готового стану дозволяють уникнути утворення сироватки під час скисання молока. Справжня гулянка – густа та однорідна, наче сметана, має освіжаючий смак та тонізуючі властивості.


Страва №8

ЛЕМІШКА

Страва із полтавської кухні, яка давно вийшла із побуту.
Спосіб приготування:
Слід обсмажити гречане борошно, опісля розвести у гарячій солоній воді, щоби гречка зберігала густу консистенцію. Згодом додати шматочки обсмаженого сала. Страву перекладають у глиняний горщик і допікають у добре прогрітій печі, яку у горщику подають на стіл.

 
Страва №9

РОКОТКРУМПЛІ

А назва і ,справді, чепурна. І при перших звуках не скажеш, що це наша національна страва.
Основа страви прийшла від угорців, яка була перетворена під український побут.
Рокоткрумплі увібрав улюблені інгрідієнти, які  знайдуться у домі кожного господаря: картопля, сир, будь-яке копчене м’ясо та яйця. Вам потрібно викласти кожен продукт тоненькими шарами, приправити червоним перцем та запікати.
 
 
Спробуйте приготувати ці страви вдома і переконайтесь у різноманітності смаків української традиційної кухні!