Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Сумки

Лляна сумка шопер – це головний тренд сучасності. Інша назва цього практичного, стильного та зручного аксесуару – еко-сумка, або еко-торбинка. Їх створили спеціально для щоденних походів в магазин, щоб покупці не брали пластикові пакети і використовували замість цього зручні багаторазові торбинки із натуральних тканин, переважно із льону. А сьогодні їх носять усюди, використовуючи не лише для покупки продуктів, а для особистих речей, техніки, зошитів у школу чи форми у тренажерний зал.

У даній категорії немає товарів.

Сумки з лляної тканини – комфорт та турбота про навколишнє середовище

Лляна сумка через плече має простий і водночас дуже зручний крій. Це два полотнища прямокутної чи квадратної форми, з’єднаних з трьох сторін, і довгими тканими ручками. Тому ви можете носити таку торбинку через плече – навантаження рівномірно розподіляється по спині і навіть після великих закупів вам буде не важко донести покупки додому.

Сумки з лляної тканини мають безліч переваг:

  • льон – натуральна, екологічна тканина. Він дуже міцний, добре тримає форму, може витримувати велику вагу;
  • багаторазові сумки-шопери дозволяють захистити природу – адже з ними ви кожного дня зменшуєте кількість відходів пластику. А коли ви з такою торбинкою, всі розуміють – ви свідома людина, яка дбає про довкілля і комфортне життя на планеті для майбутніх поколінь;
  • еко-сумки – багатофункціональний, універсальний аксесуар. Їх беруть з собою не лише в супермаркет, але й на прогулянку в офіс чи університет;
  • сумка складається, і у складеному вигляді займає мінімум місця у кармані чи жіночій сумці. Ви можете завжди тримати її при собі;
  • сумки жіночі лляні дуже ємні, ви можете вкласти до них дуже багато покупок.

А ще шопер – це дуже модний, трендовий фасон сумок. І це ще одна причина купити сумку з льону для щоденних походів в магазин, на прогулянку, в спортивний зал чи в офіс.

Купити лляні сумки з вишивкою – найкращий вибір

Звісно, ваші аксесуари мають бути стильними, оригінальними і особливими. Саме такі ви знайдете в каталозі Folk Moda. Створені із натурального льону, із стильними принтами з патріотичними настроями, вони виглядають космічно! В них поєднується одразу два тренди української моди – екологічність та етно-стиль. В якості декору наші дизайнери використовують національні символи, наприклад, тризуб, та традиційні для України вишиті орнаменти.

Де купити лляні сумки з вишивкою?

Якщо вам потрібні лляні сумки з вишивкою, інтернет-магазин «Фолк Мода» - це найкращий варіант. У нас виключно якісна продукція, приємні ціни і швидка доставка у будь-який куточок України.

Еко-торбинка з патріотичним принтом – це модно, практично та зручно. Чому б не замовити її просто зараз?