Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Обручі, віночки

Ціна  60 - 290 грн.

Вінок чи обруч для волосся з квітами – це вишуканий аксесуар для гарних українських дівчат. Він є водночас дуже практичним аксесуаром і дозволяє швидко прибрати волосся і зробити стильну зачіску, і декоративним, виступаючи як красива прикраса. Вони пасують дівчатам і жінкам будь-якого віку і користуються популярністю серед українок.

Обруч з квітами – зручно і красиво

Обруч із квітами – це аксесуар, який представляє собою обідок для волосся, прикрашений штучними квітами. Такі моделі нагадують собою класичний український віночок, але переосмислений, осучаснений і більш зручний у використанні.

Такі прикраси бувають різними за конструкцією:

  • обруч однорядний з квітами – лаконічні моделі із мінімалістичним декором, квітки на ньому розміщені в один ряд. Такі аксесуари чудово підійдуть для повсякденного носіння, ними можна доповнити офісний образ, поєднувати із діловим костюмом чи шкільною формою;
  • обруч дворядний – найпопулярніші моделі, хіти у нашій колекції. Зазвичай складаються із квітів різного кольору і типу, розміщених у два ряди;
  • обруч трьохрядовий – найбільш розкішні, із багатим декором аксесуари. Ними зазвичай доповнюють святкові образи в українському стилі, використовують як частину сценічного костюму, купують для фотосесії.

Обручі із квітами – це мрія кожної маленької дівчинки, для яких це заміна короні. Їх обирають наречені замість фати, молоді дівчата і поважні пані. Вони можуть бути будь-якого кольору – сині, жовті, червоні, білі. Часто квіти поєднують із листям і ягодами, звісно, також штучними. Додатково їх можуть прикрашати бусинами і стрічками. Кожна модель – унікальна. Такі обідки зазвичай поєднують в собі різні кольорі – зелений із червоним і білим, синій із жовтим, рожевий із білим тощо. У нашому асортименті представлені обідки у найширшій кольоровій палітрі, і серед них ви точно зможете обрати аксесуар, який пасуватиме вам ідеально.

Обручі із квітами доповнюють романтичний, вінтажний, ніжний, урочистий, святковий, повсякденний образ. Це дійсно універсальні прикраси, які гармонійно поєднують в собі красу і практичність.

Як обрати обруч з вишивкою?

Інший варіант аксесуару для волосся в українському етнічному стилі – вишитий обруч. Зазвичай вони мають більш широку основу і краще тримають волосся, тому їх охоче обирають дівчата із пишними зачісками. Їх основа створена із гнучкого пластику, тому він повторює форму голови, універсальний розмір підходить усім. Зверху обідок покритий якісною натуральною тканиною із орнаментами в українському національному стилі. В якості декоративного елементу зазвичай використовують стильний бант.

Обруч з квітами купити в Україні

Купити обруч дворядний чи із вишивкою за найнижчими цінами ви можете в інтернет-магазині «Фолк Мода». В нашому асортименті є багато моделей, і кожна із них – вишукана прикраса, справжній витвір мистецтва. Ви можете обрати і замовити обруч для волосся з квітами просто зараз, адже не потрібно нікуди їхати – ми організуємо швидку доставку вашого замовлення у будь-яку точку України.