Режим роботи:
понеділок-п’ятниця
з 9:00 до 18:00

Маски захисні

Ціна  49 - 59 грн.

Маски лляні сьогодні – це, і надійний захист, і аксесуар. На відміну від одноразової медичної маски, захисні маски від коронавірусу багаторазові із льону виглядають стильно, вони якісні, гіпоалергенні, не подразнюють шкіру обличчя, і до того ж завжди унікальні.

Маска багаторазова захисна з льону: дотримуйтесь вимог закону і залишайтесь красивими

Питання, чи варто купити багаторазову захисну маску для обличчя? Так, звісно, потрібно, адже це вимоги часу. Без індивідуального захисту ви не зможете зробити покупки в магазині, проїхати громадським транспортом чи відправити посилку на пошті.

Проте у вас є вибір, як ви виглядатимете в масці. Ви можете обрати дешеву одноразову медичну або стильну, із авторським дизайном і вишуканим вишитим орнаментом. Цей аксесуар закриває фактично половину обличчя – то чому ж не подбати про те, щоб він був естетичним і стильним?

Маска багаторазова захисна з орнаментом – чудова альтернатива медичним одноразовим. Льняна модель краще прилягає до обличчя, забезпечує вищий рівень захисту і комфорту. Особливо це відчують люди, які носять окуляри, - якщо ви у масці з льону, яка щільно прилягає до шкіри, скельця не пітніють.

У нашому асортименті представлені захисні маски для дітей і для дорослих, і на цьому варто зробити акцент. Адже в аптеках зазвичай немає поділу на розміри, і малечі та мініатюрним дівчатам доводиться відчувати постійний дискомфорт – маска просто завелика для них. А от багаторазова захисна маска в Києві підбирається за розміром, чудово виглядає і зручна у повсякденному постійному використанні.

Маски захисні багаторазові з льону: головні переваги

Маски лляні мають багато переваг, і ми виокремимо лише ключові з них:

  • Гігроскопічність. Льон – екологічна натуральна тканина, яка чудово всотує вологу, дозволяє шкірі дихати, але не пропускає мікроскопічні частинки;
  • Антисептичні властивості льону, які забезпечують додатковий захист;
  • Багаторазове використання. Достатньо випрати і висушити маску, і можна одягати її знову – рівень захисту від цього не зменшується;
  • Приємні тактильні відчуття, вони м’які і ніжні на дотик, не викликають відчуття дискомфорту і роздратування шкіри;
  • Естетичний зовнішній вигляд. Лляна маска захисна стане аксесуаром, який підкреслить ваш чудовий смак.

У нашій колекції представлені багаторазові захисні маски для дітей і дорослих у широкому асортименті. Ви можете обрати колір (найпопулярніші – чорні, зелені, червоні, хакі, сині, блакитні, рожеві, сірі) та декор, вишитий орнамент

Де купити захисні багаторазові маски із льону?

Купити багаторазові маски із льону з українським орнаментом за найкращими умовами ви можете в інтернет-магазині «Фолк Мода». Ми гарантуємо високу якість наших виробів, а ціни вас приємно вразять. Швидка доставка охоплює всю територію України і займає лише 1-2 дні.