Про нас

Торгова марка «Фолк Мода» – це український виробник патріотичного одягу. Наш бренд зареєстрований у 2012 році, а виробництво розпочалось із однієї вишивальної машини, таланту та бажання працювати.

Усі етапи виробництва ми виконуємо самостійно: від розробки моделі до пакування. Компанія володіє швейним, закрійним, в’язальним та вишивальним цехами, в яких працюють фахівців своєї галузі.

Нашими клієнтами є як пересічні українці, так і знаменитості: Олександр Усик, Василь Вірастюк, Dzidzio, «Піккардійська Терція»«Мед Хедс», Євген Кошовий, Роман Вінтонів та багато інших одягають вбрання нашого бренду. «Фолк Мода» співпрацює з найбільшими торговельними мережами України. 

Наші дизайнери – молоді та перспективні, кожен із своїм особливим баченням та ідеями. Завдяки хисту, бажанню працювати, розвиватись та вдосконалюватись ми щодня ростемо та долаємо поставлені цілі.   

Окрім того, ми дбаємо про навколишнє середовище та використовуємо виключно екологічні технології та матеріали, тому наше вбрання може сміливо одягати малеча.

«Фолк Мода» пропонує як оригінальне повсякденне вбрання, так і таке, в якому Ви будете «на висоті» на будь-якому святі. Асортимент бренду представлений чоловічими, жіночими та дитячими вишитими сорочками, футболками та шкарпетками; футболками, світшотами (кофтами з довгим рукавом), худі (кофтами з капюшоном) з українською символікою та сукнями із вишивкою. «Фолк Мода» постійно оновлює колекції та розробляє нові, стильні українські вбрання. Наш бренд наочно демонструє, що українське – це модно.

Ми не лише підтримуємо українське, але і є патріотами своєї держави, пам’ятаємо про соціальну відповідальність. Компанія бере участь у всіляких проектах та максимально намагається допомагати захисникам на фронті.

      

Всією командою «Фолк Мода» ми радіємо кожному досягненню, враховуємо всі ваші зауваження та прислухаємося до побажань, щоб зробити наші вироби досконалими. Команда бренду «Фолк Мода» прагне, щоб українці одягали сучасне вбрання з українською символікою та були впевненими, що «Вироблено в Україні» – це «Стильно! Якісно! Патріотично!».

Дякуємо Вам за те, що Ви з нами!

 

Адреса потужностей виробництва:
м. Харків, вул. Шевченка, 235 (увага: за вказаною адресою немає видачі товару!)

 
тел.: 
+38 063 994 92 59 
+38 097 296 73 92 
 
Графік роботи : понеділок - п'ятниця 09.00 - 18.00