5 дивовижних місць в Україні


Природа західної України викликає захват і бажання залишитися там довше. В цьому році, через пандемію COVID-19 і закритих кордонів, в українців з'явився час краще дослідити найкрасивіші куточки нашої країни. Сьогодні Фолк Мода розповідає про ТОП-5 напрямках, куди можна поїхати відпочивати в Україні.

Планувати поїздку на західну Україну потрібно заздалегідь і як можна ретельніше, незалежно від того, їдете ви своїм авто, або ж маєте намір провести якийсь час як піший турист. Головне в питанні куди поїхати на західну Україну - побудувати маршрут і продумати все до деталей. Ось, декілька цікавих місць, які ви точно захочете відвідати.

Урицькі скелі і Тустань


Одним з найвідоміших місць національного парку "Сколівські Бескиди" є залишки стародавньої фортеці Тустань серед так званих Урицьких скель. Дивної форми скелі, утворені десятки мільйонів років тому, сьогодні виглядають так, ніби якісь давні велетні грали камінням, складаючи пірамідки, і так все і залишили.

На самих скелях збереглися петрогліфи - висічені в камені малюнки, що зображають Сонце, тварин, людей та інші символи. Словом, нудьгувати не доведеться, тут можна цікаво провести цілий день і дізнатися для себе багато нового.

Заповідник Розточчя


Природний заповідник Розточчя - ще одна природна скарбниця недалеко від Львова. Територія заповідника охоплює більше 2 тис гектарів, а на північному сході Розточчя межує з Яворівським національним природним парком.

У заповіднику можна зустріти безліч рідкісних видів рослин і тварин, в тому числі червонокнижні, такі як горностай, лелека чорний, махаон і інші. Обов'язково додайте в свій маршрут це місце.

Озеро Задорожнє


У 40 км від Львова знаходиться озеро Задорожнє, де можна добре відпочити всією сім'єю. Це не унікальне, але дуже приємне місце для проведення часу на природі.

Навколо озера облаштовано необхідну інфраструктуру. Тут є магазини і кафе, дитячий майданчик, волейбольне поле. Навколо озера також є можливість орендувати житло, щоб заночувати. Є навіть цілий місцевий яхт-клуб.

➣Костел Всіх Святих


Безумовно один з найбільш неординарних пам'ятників історії. Це Костел Всіх Святих, який знаходиться в селі Годовиця Львівської області. Один з кращих зразків барокових храмів, творіння відомого архітектора Бернарда Меретина і геніального скульптора Іоанна Георга Пінзеля.

На стінах і склепіннях костелу досі є фрагменти фресок кінця XVIII століття. Незважаючи на те, що храм знаходиться в напівзруйнованому стані, він приваблює туристів своєю загадковістю і історією.

➣Ялінскій водоспад


Найвищий однокаскадний водоспад в Карпатах. Якщо не знаєте, куди поїхати, вибирайте цей напрямок. Від села Ділове до Ялінскому водоспаду 8 км. Стежка маркована, але через перепад висот дорога займає приблизно 2-3 години.

Місця там дуже мальовничі. Ялінскій водоспад є частиною Рахівських гір, висота яких 26 метрів.